Projektový manažér – vývoj softvéru - Bratislava

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – renomovaný softvérový dom - hľadáme skúseného projektového manažéra znalého Prince metodológie a postupov vývoja a implementácie aplikácií.

Náplň práce:

- manažovanie jednotlivých fáz vývoja softvéru vrámci 12 členného tímu projektantov, analytikov a programátorov
- komunikácia so zákazníkom a programátormi, nastavovanie milestone-ov, kontrola
- účasť na zbere požiadaviek od zákazníka a následná analýza s vývojármi
- spoluúčasť na implementácii navrhnutého softvéru, testovaní a pri odovzdávaní
- vyhodnocovanie a reporting zákazníkovi a riaditeľovi divízie
- využívanie metodológií Prince, ITIL, Scrum v jednotlivých fázach projektu

Požiadavky:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie v IT odbore
- 5 a viac rokov praxe v oblasti manažovania vývoja softvéru / aplikácií (platformy Java, .NET)
- certifikácia Prince 2
- Slovenský jazyk (prípadne Český jazyk) podmienkou
- skúsenosti s green field projektami a s projektami v sektore verejnej správy
- Angličtina – aktívne

- komunikatívnosť (denná komunikácia so zákazníkom, programátormi, nadriadenými)
- zodpovednosť (dodržiavanie dohodnutých termínov, schopnosť urobiť a obhájiť rozhodnutie)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

5

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2046036  Dátum zverejnenia: 12.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.