Back Office Špecialista - Bratislava

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu na finančných trhoch, hľadáme aktívneho človeka, ktorý vie ponúknuť efektívne riešenia problémov.
Ak ste proaktívny človek, orientovaný na detail a chcete byť súčasťou dynamického a medzinárodného prostredia, neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Vašou náplňou práce bude:

- Kontrola a spracovanie právnych dokumentov
- Úzka spolupráca s právnym oddelením
- Vytváranie denných reportov pre manažment
- Kontrola procesov a navrhovanie riešení na zlepšenie
- Implementácia zmien
- Zodpovednosť za individuálne spracovanie určitých pridelených činností
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami, ako aj s kolegami v zahraničí
- Práca vo viacjazyčnom prostredí

Čo ponúkame:

- Využitie a zlepšenie jazykových znalostí
- Možnosť práce v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Príležitosť posunúť svoju kariéru
- Práca v priateľskom, mladom prostredí
- Finančné aj nefinančné benefity

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je medzinárodná finančná inštitúcia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné alebo právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Čo od Vás očakávame:

- Skúsenosti s finančnými trhmi, najmä prácu s derivátovými produktmi
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni, iný jazyk veľkou výhodou!
- Znalosť produktov finančných trhov a súvisiacej dokumentácie
- Komunikačné zručnosti
- Orientácia na výsledky
- Zodpovednosť, time-management

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2023128  Dátum zverejnenia: 21.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.