Operátor lisu kovov - Košice - ihneď

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám vynikajúcu príležitosť pracovať na hlavný pracovný pomer pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu, ktorá ponúka aktívnu prácu s veľkou mierou zodpovednosti.
Pre nášho klienta hľadáme zručných operátorov k lisu pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu PRIAMO v KOŠICIACH.

Náplň práce:
- obsluha lisu na strihanie plechov
- kontrola kvality vyrábaných dielcov, prípadne premeranie vyrobených dielcov
- po zaškolení výmena formy lisu
- práca v dvojzmennej prevádzke

SKÚSENOSŤ S PRÁCOU NA LISE JE NEVYHNUTNÁ

Požiadavky na zamestnanca:

- SŠ vzdelanie - prax v oblasti automotive výhodou - samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
- ochota stať sa súčasťou tímu

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis mailom na [email protected] .

Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automotive

- technické zameranie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2021694  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.