Referent zabezpečenia kvality s nemeckým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - záleži na Vašich pracovných skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zabezpečenie kvality v oblasti skrutkových spojov v montáži.
Podieľanie sa na nábehoch nových produktov.
Analýza a riešenie problémových bodov .
Spracovanie reklamácii od externých a interných zákazníkov.
Vypracovanie a správa skúšobného plánu zberu dát o skrutkových spojoch.
Vyhodnocovanie nazbieraných dát a vyhodnocovanie kvality skrutkových spojov podľa technických výkresov a koncernových noriem.
Nastavovanie a optimalizácia uťahovacích zariadení, spolupráca pri príprave technologických procesoch.
Vypracovanie nedeštruktívnych a deštruktívnych skúšok skrutkových spojov.
Účasť na Shopfloor management stretnutia.
Návrh a kontrola nápravných opatrení.
Komunikácia a riešenie problémov s konštrukciou.
Spoznávanie najnovších technológií v automobilovom priemysle.
Nasadenie, príprava a optimalizácia najmodernejších skratkovacích zariadení.

- práca pre jedného z najväčších slovenských zamestnávateľov
- stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
- možnosť rastu
- odborné preškolenia
- atraktívne finančné ohodnotenie
- motivačné odmeny na základe pracovných výsledkov
- séria príplatkov
- možnosť dopravy
- možnosť špeciálnych Adecco benefitov pre najlepších pracovníkov

Na pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Ak spĺňate uvedené predpoklady a chcete získať serióznu a perspektívnu prácu, pošlite nám Váš životopis na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klientaV súčasnosti patrí k najväčším svetovým výrobcom automobilov so silným predajom na všetkých významných automobilových trhoch. Rôznorodá paleta ponúkaných modelov a najvyššia kvalita svojich výrobkov prispievajú k tomu, že náš klient v roku 2010 po prvý krát prekonal métu 7 miliónov dodaných vozidiel zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického/ekonomického smeru/Stredoškolské vzdelanie technického(strojárstvo, mechatronika) smeru s maturitou
Znalosť práce s balíkom MS Office a OS Windows
Zodpovednosť, analytické myslenie, komunikatívnosť schopnosť pracovať v tíme, chuť učiť sa, flexibilita, iniciatíva
Znalosť SPC, 8D, FMEA, DOE výhodou
Vodičský preukaz sk.B
Pozícia vhodná pre absolventov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2015746  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - záleži na Vašich pracovných skúsenostiach