Opravár mechanických zariadení

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Adecco, spol. s r.o. hľadá pre klienta v Piešťanoch pracovníkov na pozíciu operátor výroby, oprava elektronických zariadení.

Opis pracovného miesta:
- Zodpovednosť za čistenie, opravu a testovanie mechanických zariadení
- práca na 2 zmeny

Požiadavky:
- absolventi technických odborov SŠ a SOU
- skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou
- logické uvažovanie, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- všeobecné manuálne zručnosti a zručnosti s ručným náradím.

Platové podmienky:
- práca na Dohodu o vykonaní práce
- 3,00 Eur/hod brutto
- stravný lístok
- možnosť prestupu na Trvalý pracovný pomer po mesiaci

Termín nástupu:
ihneď

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2005888  Dátum zverejnenia: 6.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.