IT architekt (Java, SOA, Bratislava)

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je silná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti vývoja a údržby kľúčových informačných systémov a strategických podnikových aplikácií.

Hľadáme IT architekta servisne orientovaných aplikácií, ktorý bude zastrešovať a riešiť po technologickej stránke obsah projektu, bude poskytovať odborné poradenstvo a bude hlavnou komunikačnou osobou pre tím vývojárov

Požiadavky:

- aktívna znalosť objektovo orientovaných metód návrh a vývoja – UML
- dôkladná znalosť (min 5 rokov praxe) vývoja J2EE aplikácií s vysokou dostupnosťou
- dobrá znalosť (min 3 roky praxe) vývoja servisne orientovaných aplikácií a integračných platforiem s vysokou dostupnosťou: SOA (Service Oriented Architecture), ESB (Enterprise Service Bus), BPMN (Business Process Model Notation), WebServices, JMS
- znalosť J2EE 5 technológií (JSP, JSF, Struts, JUnit, Spring, Hibernate, Toplink, EJB 3.0, JPA, JAX, JSR 168 Portlet)
- znalosť testovania a ladenia Web/J2EE aplikácií použitím testovacích nástrojov (napr. Mercury, JMeter..)
- znalosť implementácie procesov a rozhraní znalosť BPEL
- znalosť produktu Enterprise Architect a metodiky návrhu systému

Výhodou:
- znalosť a skúsenosti s databázou Oracle
- skúsenosti so spoluprácou a koordináciou subdodávateľov
- skúsenosti s implementáciou integračných platforiem (napr. ORACLE, IBM, Sun, ...)
- aplikačné servre (napr. ORACLE AS, IBM WebSphere, BEA WebLogic, JBoss)

V ponuke balíčka zamestnaneckých výhod nášho klienta nájdete jazykové kurzy, bezplatný vstup do fitnes centra, vstupenky na športové podujatia, zľavové kupóny i príspevok do III. dôchodkového piliera.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a táto pozícia Vás zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2005640  Dátum zverejnenia: 6.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.