Procesný inžinier pre plastovú výrobu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám zaujímavú prácu, kde sa môžete zúčastňovať na zmenách produktov a procesov.
Od Vás sa bude vyžadovať rozumieť výrobným procesom v rámci oddelenia plastovej výroby a jej základným nástrojom a následne poskytovať podporu a zlepšenia týchto procesov.

Pracovná náplň:
- poskytovať podporu pri zabezpečovaní výrobných procesov
- spoluzodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI oddelenia (zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov na odpad, znižovanie nákladov na materiál, zvyšovanie ukazovateľov internej kvality, znižovanie počtu reklamácií)
- spracovávanie dokumentácie k nastaveniu procesu, príprava programov
- kontrola a evidencia špecialít a noviniek výrobného procesu, rozbor problémov, návrh riešení
- spolupráca s oddelením údržby pri koordinácií opráv foriem a strojov a poradenstvo pri riešení kritických foriem, strojov, technológií a výrobkov
- spolupráca pri návrhu nových zariadení technológie vstrekovania
- spolupráca pri koordinácií prípravy plánu výroby

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru - strojárske
- min. 2 ročné skúsenosti ako procesný inžinier na vstrekolisovni podmienkou
- znalosť anglického jazyka – mierne pokročilý
- znalosť CAD programov
- schopnosť navrhovať technické riešenia
- analytické myslenie a flexibilita
- samostatnosť, spoľahlivosť a dobré organizačné schopnosti

Výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1998066  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.