Natierač / lakýrnik - Poprad

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Poprad, Prešovský kraj, okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných natieračov v regióne Poprad!
Miesto výkonu práce: POPRAD

NÁPLŇ PRÁCE:
- príprava a miešanie farieb
- striekanie pištoľou v kabíne
- natieranie kovových rámov a častí
- Dbanie na kvalitu odmastenia pred náterom a chránenie určených plôch.
- Zodpovednosť za čistotu zverených pracovných nástrojov.
- Overovanie výsledných náterov a v prípade nedostatkov ich odstránenie.

Charakter práce:
- práca na zmeny
- práca v stoji
- práca vhodná pre mužov

- Zvyšovanie kvalifikácie na náklady zamestnávateľa
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť ubytovania v podnikovej ubytovni
- Príspevok na stravné
- Dovolenková a vianočná odmena
- Príplatky za nočnú prácu
- Preplácanie nadčasov
- Firemné akcie

Ak máte záujem o brigádu a spĺňate vyššie uvedené podmienky - reagujte priamo na tento inzerát ZASLANÍM ŽIVOTOPISU, alebo zašlite životopis mailom na [email protected] a do predmetu uveďte LAKYRNIK - POPRAD.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maliar, natierač, lakýrnik

Požadujeme:
- dobrý zdravotný stav
- stredoškolské vzdelanie - vyučenie v odbore
- prax min. 1 rok na pozícii
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- pracovitosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1996869  Dátum zverejnenia: 7.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.