Naštartuj svoju IT kariéru v Bratislave!

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš ukázať, čo je v Tebe, no nemáš dostatok praktických skúseností? Ak si absolvent minimálne bakalárskeho stupňa v IT oblasti (aplikovaná informatika, informatika, manažérska informatika alebo MatFyz) máš základný prehľad v IT (databázy, užívateľská správa a podpora, Active Directory, správa adresárov a súborov) a aktívne ovládaš anglický jazyk (plynulá ústna komunikácia), hľadáme práve Teba!

Čo môžeš čakať:

- zaujímavú prácu so správou databáz, užívateľských kont, správu hesiel – to všetko v mladom a novom tíme stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- aktívne využívanie anglického jazyka a nadobudnutie praktických skúseností v administratíve
- zaujímavé platové ohodnotenie, balíček benefitov

Hľadáme práve Teba, ak si:

- absolvent bakalárskeho stupňa v IT oblasti (aplikovaná informatika, informatika, manažérska informatika alebo MatFyz)
- English speaker na úrovni C1 – vieš plynulo komunikovať a nezaskočí Ťa akákoľvek téma
- si pripravený chytiť sa príležitosti, veľa sa naučiť, máš dobrý time management a rád komunikuješ s ľuďmi

Čo musíš urobiť:

- Pošli svoj životopis v anglickom jazyku s telefónnym kontaktom na: [email protected], ak spĺňaš menované podmienky, budeme ťa kontaktovať. Na osobnom pohovore Ti poskytneme informácie o pozícii a spoločnosti, otestujeme angličtinu a pripravíme ťa na pohovor u klienta.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti bankovníctva a poisťovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1996336  Dátum zverejnenia: 29.1.2015