Si evidovaný na ÚP? Privyrob si na brigáde!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame rôzne brigády v Kechneci, ktoré sa opakujú podľa požiadaviek klientov.

NÁPLŇ PRÁCE:
- pomocné práce vo výrobe
- fyzická práca
- 8 hodinové zmeny (niekedy aj nočné)
- pracuje sa podľa potreby iba pár dní v týždni (niekedy aj cez víkend)
- je možné pracovať iba jeden deň alebo aj pravidelne, často, zriedkavo, podľa toho ako Vám vyhovuje
- práca formou dohody o vykonaní práce
- odmena 2,30 €/hod
- brigáda je vhodnejšia pre mužov

Platové podmienky:
2,30 €/hod.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- zodpovedný prístup k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1990237  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.