Technológ výroby papiera - aj absolvent

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Ružomberok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť v žilinskom regióne hľadáme technológa pre výrobu papiera. Ponuka je vhodná pre skúsených technológov, ako aj pre absolventov. Podmienky spolupráce sú nasledovné.

Hlavné zodpovednosti:

- riadenie výroby a kvality na papierenských strojoch
- stanovuje technologické postupy pri riešení problémov
- testuje a sleduje nové trendy v odbore

Požiadavky na kandidáta:

- VŠ STU CHTF (technológia dreva, celulózy a papiera)
- Čítanie technickej domumentácie
- AJ - mierne pokročilý

Ponúkame:

- kvalitné zaškolenie
- stabilné miesto v medzinárodnej firme
- zaujímavé ohodnotenie

Informácie o výberovom procese:

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1985691  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.