Pracovník výroby - oprava výrobkov na SMT linke

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Námestovo
Termín nástupu
14.1.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce
Námestovo

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme (vyplácanom načas vždy k 15. dňu v mesiaci) a bonusoch, ktorých vyplácanie závisí iba na Vás? Ste ochotný pracovať v troj zmennej prevádzke? Tak neváhajte a zašlite nám Váš životopis
Oprava výrobkov na SMT linke
- Základna identifikácia pôvodu problému produktu
- Oprava nezhodných produktov a ich evidencia
- Výkon úloh zadaných APG Lídrom, Koordinátorom výroby / Supervízorom
- Oprava, prepracovanie a triedenie nezhodných alebo podozrivých produktov v súlade s inštrukciami
- Dodržiavanie pracovného času a pracovného výkonu
- Striktné dodržiavanie procesu nezhodných materiálov a výrobkov a zabrániť zámene za dobré
- Udržiavať firemnu filozofiu, hodnoty a loajalitu

Požiadavky na kandidáta
- Manuálna zručnosť
- Predchádzajúca prax vo výrobe
PONÚKAME:
- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Dlhodobá spolupráca
- Zaujímavé platové podmienky v závislosti od skúsenosti a šikovnosti kandidáta

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Druh pracovného pomeru

Hlavný pracovný pomer

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1978676  Dátum zverejnenia: 14.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.