Mzdový účtovník/čka Košice

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám výborné možnosti na sebarealizáciu a uplatnenie Vašich skúsenosti v úspešnej, zahraničnej spoločnosti.

Ak máte skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva, dokážete prevziať zodpovednosť za spracovávanie miezd pre viac ako 500 zamestnancov, nebojíte sa rozprávať anglický a z času na čas Vám nevadia nadčasy, budeme radi ak nám zašlete Váš životopis.

Spoločnosť Vám dokáže zabezpečiť stabilnú a zaujímavú prácu s vysokou mierou motivácie, príjemné pracovné prostredie a ďalšie jazykové či profesijné vzdelávanie.

Miesto výkonu práce sú Košice.

Pracovná náplň:
- komplexné spracovanie a vedenie mzdovej agendy
- zodpovednosť za výpočet miezd a príplatkov
- sledovanie a zapracovávanie legislatívnych zmien
- komunikácia s externými klientmi a ich podpora
- príprava interných reportov, štatistík a analýz

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie ekonomického smeru,
- min. 3 ročná prax v oblasti mzdového účtovníctva,
- perfektná znalosť a prehľad v oblasti mzdovej agendy a personalistiky
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
- znalosť SAP-HR modul na pokročilej úrovni
- zodpovednosť, samostatnosť, iniciatíva
- aktívny a pozitívny prístup

Nástup: ASAP

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1975156  Dátum zverejnenia: 11.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.