Bankový poradca (s AJ) pre Bratislavu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti financií a bankovníctva - hľadáme kandidáta so záujmom o financie, ktorý bude ako Bankový špecialista mať na starosti klientelu v rámci zvereného regiónu – Bratislavy.

Ak chcete pracovať pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a ste aktívny, dynamický, ambiciózny a orientovaný na výsledky, ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou jej tímu a prispievať nielen k zvyšovaniu výsledkov spoločnosti, ale aj k dosahovaniu spokojnosti zákazníkov a možnosť nadobudnutia cenných pracovných skúseností.

Ak máte chuť:
- poskytovať poradenstvo klientom, pre ktorých budete špecialistom na ich financie,
- analyzovať finančné potreby klientov a tým pádom plniť svoje vlastné i tímové ciele,
- o zvyšovanie finančnej gramotnosti klientov, a tak aj celej spoločnosti

Ste ten správny kandidát pokiaľ:
- máte minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru (ideálne obchodná akadémia),
- dokážete zvládať rôznorodé situácie s úsmevom,
- aktívne ovládate anglický alebo nemecký jazyk,
- máte zdravé sebavedomie a dokážete aktívne osloviť klienta,
- ste komunikatívny a asertívny,
- máte základnú znalosť práce na PC (najmä MS Office)

Čo získate?:
- prácu v dynamickej spoločnosti
- perfektnú orientáciu vo finančných produktoch a v bankovníctve, ktorá pre Vás bude prínosom ako v pracovnom, tak i v osobnom živote
- príležitosť pre Váš kariérny rozvoj
- širokú paletu firemných benefitov

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1962236  Dátum zverejnenia: 19.12.2014