Inžinier dodávateľskej kvality

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám možnosť pracovať v nadnárodnej automobilovej spoločnosti na pozícii Inžinier dodávateľskej kvality

Náplň práce a zodpovednosti:

- komunikuje a kontroluje dodávateľov, aby spĺňali požiadavky dané štandardami spoločnosti

- sleduje a zodpovedá za reklamácie

- spolupracuje s dodávateľmi pri riešení kvalitatívnych problémov

- v prípade reklamácie priamo navštevuje dodávateľov, sleduje nápravné opatrenia

- požaduje analýzu 8D reportov od zákazníka

- overuje správnosť aplikovaných nápravných opatrení od zákazníka

- dohliada na oddelenie vstupnej kontroly

- na pravidelnej báze monitoruje dodávateľský proces, zúčastňuje sa pravidelných auditov

- vedie zoznam materiálov a komponentov

- vykonáva hodnotenie dodávateľov

- podieľa sa na výbere a schvaľovaní nových dodávateľov

- pravidelne informuje vedenie spoločnosti o dodávateľskej kvalite a jednotlivých ukazovateľoch

Požiadavky:

- VŠ vzdelanie technického smeru

- min. 2 roky praxe v automobilovom priemysle

- skúsenosti s kontrol plánom, FMEA, PPAP, P-FMEA a nástrojmi neustáleho zlepšovania

- znalosť ISO 9001, ISO TS 16949

- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni

Termín nástupu :

podľa dohody

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1958422  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.