Rim. Sobota - Operátor(ka) výroby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Fiľakovo, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vo Fiľakove prácu na hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva) ako operátor alebo operátor elektrotechnik.

NÁPLŇ PRÁCE:
- jednoduché manuálne práce vo výrobe

- výroba, skladanie, montáž komponentov

- pásová výroba ale aj samostatné pracoviská

- operátor elektrotechnik pracuje so spájkovačkou

- práca na 2 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena - 8hod. zmeny)

POZOR pozícia je bez UBYTOVANIA, je teda vhodná iba pre kandidátov z blízkeho okolia

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTOV:
- manuálna zručnosť,
- prax na podobnej pozícii,

- výborný zdravotný stav,

- bezproblémová dochádzka,

- ochota pracovať nadčas

- vysoké pracovné nasadenie a chuť pracovať.

PONÚKAME:
- práca na pracovnú zmluvu!

- pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúci mesiac!
- za každý odpracovaný deň stravné lístky,
- bonusový systém od 1. dňa nástupu,
- príjemný pracovný kolektív,

- príplatky za sviatok, nočnú zmenu, nadčas.

Ak máte záujem o prácu, registrujte sa u nás priamo reakciou na tento inzerát. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky. Nástup do práce je IHNEĎ!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1957607  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.