Teamleader smt

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Oravská Lesná, okres Námestovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre elektrotechnickú spoločnosť na Orave hľadáme Team leadera, ktorý by zastrešil chod výrobnej zmeny. Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 1995 a zaoberá sa výrobou produktov do rôznych odvetví (telekomunikácie, automotive, medicína...). Hľadáme samostatného človeka, ktorý má skúsenosti s vedením ľudí a pozná výrobné procesy.

Hlavné zodpovednosti Team leadra SMT:

- Riadenie činností oddelenia a výrobného tímu na zmene

- Riadenie dokumentácie a záznamov vytvorených na oddelení

- Zabezpečenie efektívneho a správneho využívania pracovného času

- Splnenie výrobného plánu zmeny v naplánovanom množstve a v stanovenej kvalite

- Prehľad o stave výroby a materiáli potrebnom na výrobu

- Včasné a správne riešenie vzniknutých problémov počas výroby

- Neustále zlepšovanie procesu výroby a znižovanie nepodarkovosti vo výrobe

- Sledovanie výkonov a výsledkov operátorov na linkách

- Vedenie a kontrolovanie požadovanej dokumentácie

- Odovzdanie pracoviska nasledujúcej zmene

Požiadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ elektrotechnického charakteru

- Skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2 a viac rokov

- Skúsenosti s riadením ľudí

- Samostatnosť, analytické myslenie a organizovanosť

- AJ/NJ – základy

- Schopnosť predvídať chyby a zavádzať nápravy

- Znalosť technických predpisov pre elektrotechnický priemysel IPC-A-610C, IPC-A-610D, IPC-7711/7721

Ponúkame:

- Stabilné prostredie s dlhodobou tradíciou

- Medzinárodné prostredie

- Odborný a profesijný rast

- Zaujímavé finančné ohodnotenie

- Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1957064  Dátum zverejnenia: 14.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.