Skladník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnost Adecco Slovakia, s.r.o.obsadzuje pre medzinárodnú spoločnosť v Nitre pracovnú pozíciu skladník.

Náplň práce:

1. Prijímanie a kontrola materiálu do skladu (množstevná)

2. Uskladňovanie materiálu

3. Manipulovanie v priestoroch skladu

4. Práca s baliacou technikou

5. Práca s čítačkou čiarových kódov

6. Práca s paletovým vozíkom /

7. Vykonávanie priebežnej a pravidelnej kontroly stavu zásob

8. Mesačná a ročná inventarizácia skladu

9. Vykonávanie drobnej nekvalifikovanej činnosti súvisiacej s bežnou údržbou skladu

10. Výdaj materiálu na veľkú žiadanku

11. Výdaj materiálu na malú žiadanku

12. Zabezpečovanie separácie odpadu

13. Podpora environmentálnych aktivít v spoločnosti

Podmienky:
-hodinová mzda: 2,32€ - 2,70€ /hod brutto (podľa zmeny)
-dochádzkový bonus
-príspevok na stravu
-prácana 3 zmeny
-dlhodobá a seriózna práce
-práca na hlavný (trvalý) pracovný pomer

Požiadavky:
-znalosť PC
-práca s Outlookom
-prax so skenerom!!!
-oprávnenie na VZV - výhodou

Nástup možný ihneď.

Doplňujúce informácie:

Práca na 3 zmeny, 8-hodinový pracovný čas, alebo práca v nepretržitej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

ADECCO je svetovou jednotkou v poskytovaní komplexných personálnych služieb. Sme partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete.
ADECCO pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom vo viac ako 60 krajinách sveta.
Ústredným motívom našej stratégie je ponúknuť Vám lepšiu prácu, lepší život. Dobrá práca znamená spokojnosť v živote. Na Slovensku to už vieme viac ako 10 rokov.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1951222  Dátum zverejnenia: 8.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.