Personálny Konzultant

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre najväčšiu personálnu agentúru na svete ?

Hľadáme posilu pre náš košický tím na pozíciu Recruitment Consultant – non technical.

Staň sa súčasťou nášho rastúceho košického Adecco permanent placement tímu. Hľadáme skúsených, ambicióznych, motivovaných a pohodových kolegov.

Náplň práce:

- komplexná obchodná činnosť (starostlivosť o existujúcich, ako aj nových klientov )
- aktívne prezentovanie služieb spoločnosti pred potenciálnymi obchodnými partnermi
- marketingové aktivity ( inzercia, letáky, brainstorming, newsletters...)
- vyhľadávanie kandidátov
- komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo voči kandidátom
- aktívna komunikácia s klientmi a kandidátmi
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami
- reporting
- monitoring konkurencie

Výhody:

- práca v dynamickom kolektíve

- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie

- atraktívne benefity spoločnosti

- motivačný systém odmeňovania

- neformálne pracovné prostredie

- školenia, tréningy

- team-buildingové aktivity

- 13ty plat

Doplňujúce požiadavky:

- prax min 1rok v personalistike / recruitmente
- anglický jazyk – aktívne
- obchodný duch
- orientácia na výsledky
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita
- schopnosť pracovať pod stresom
- výborné komunikačné schopnosti
- MS Office pokročilé znalosti

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Jazyky: angličtina Konverzácia: veľmi dobrá

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1947899  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.