Chemický pracovník lakovne v automobilovom priemysle!!!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava-Devínska Nová ves, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
4,50 - 4,80 EUR/hod brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- linkový pracovník sleduje všetky jemu zverené oblasti produkcie
- kontroluje dodržiavanie stanovených špecifických podmienok procesov
- vykonáva pravidelne stanovené analýzy
- vykonáva príslušní dávkovanie materiálov
- s ohľadom na výsledky analýz upravuje dávkovanie materiálov
- vykonáva požiadavky a pokyny osoby priamo nadriadenej

- stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
- odborné preškolenia
- atraktívne finančné ohodnotenie
- motivačné odmeny na základe pracovných výsledkov
- séria príplatkov

Na pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Príležitosť majú aj absolventi chemických škôl ale dôležité je pracovať na zmeny aj víkendy. Pracovná zmluva je zatiaľ na dobu určitú.
Ak spĺňate uvedené predpoklady a chcete získať serióznu a perspektívnu prácu, pošlite nám Váš životopis na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

ADECCO je svetovou jednotkou v poskytovaní komplexných personálnych služieb. Sme partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete.
ADECCO pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom vo viac ako 60 krajinách sveta.
Ústredným motívom našej stratégie je ponúknuť Vám lepšiu prácu, lepší život. Dobrá práca znamená spokojnosť v živote. Na Slovensku to už vieme viac ako 10 rokov.

AJILON je súčasťou Adecco Group a zameriava sa výhradne na vyhľadávanie IT expertov a podporu v oblasti IT segmentu v širokej škále dodávaných služieb.
AJILON na Slovensku pôsobí od roku 2004.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemická škola

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské chemické vzdelanie maturitou alebo výučným listom
- dobrý zdravotný stav: je potrebná vstupná zdravotná prehliadka
- seriózny prístup k práci a stabilita
- koncentrácia a precíznosť
- schopnosť pracovať v nepretržitej prevádzke
- robia sa aj vikendy a su to 12 hodinové zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1932631  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50 - 4,80 EUR/hod brutto + príplatky