Fiľakovo, Rim. Sobota, Lučenec-hľadáme skladníkov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Fiľakovo, okres Lučenec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marne si hľadáš prácu vo Fiľakove a okolí?

Zastav sa na chvíľu! Možno práve táto ponuka je pre teba to pravé.

Ak máš skúsenosti ako skladník, radi ťa privítame v spoločnosti, ktorá je na európskom trhu špičkou vo svojej oblasti. V spoločnosti, ktorej značka predstavuje silu, ale predovšetkým pohodlie.

POZOR pozícia je bez UBYTOVANIA!

TÁTO PONUKA JE VHODNÁ IBA PRE KANDIDÁV Z FIĽAKOVA A BLÍZKEHO OKOLIA!!!!

AKÁ BUDE TVOJA PRACOVNÁ NÁPLŇ?

- práca na VZV + platné osvečenie na VZV,

- znalosť KANBAN,

- príjem materiálu a preverovanie správnosti dodaného materiálu,

- zásobovanie výroby materiálom a komponentmi podľa výrobných plánov,

- plnenie stanovených úloh podľa pokynov nadriadeného,

- manipulácia so skladovými zásobami a evidencia skladových zásobi.

AKÉ SÚ POŽIADAVKY?
- platné osvedčenie na VZV je podmienkou!!

- ochota pracovať nadčasy za príplatky,

- skúsenosti s prácou v sklade vo výrobnej spoločnosti sú veľkou výhodou!!

- výborný zdravotný stav,

- bezproblémová dochádzka,

- vysoké pracovné nasadenie a chuť pracovať.

ČO PONÚKAME:

- práca na pracovnú zmluvu!

- pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúci mesiac!

- za každý odpracovaný deň stravné lístky,

- bonusový systém od 1. dňa nástupu,

- príplatky za sviatok, nočnú zmenu, nadčas.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1918212  Dátum zverejnenia: 4.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.