Údržbár - mechatronik/ elektrotechnik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Bytča

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí sa zaoberá výrobou kovových regálov, hľadáme skúseného údržbára so zameraním na mechanické opravy a údržby strojov.

Náplň práce:

- komplexná starostlivosť o excentrické a ohraňovacie lisy (napr. ŠMERAL 100t, LODD 125t), automatické valcovacie linky rôznych druhov profilov – tvar profilu L, U.

- výmena lisovacích foriem

- zadávanie parametrov, spustenie výroby, príprava predpísanej dokumentácie

- starostlivosť o stroje a základná údržba

- údržbárske práce

- elektrikárske práce

- práce drobného charakteru – sústruh, fréza, rovinná brúska (brúsenie nástrojov)

- aplikácia pokynov nadriadených

- kontrola technologických zariadení, ich obsluha vyplývajúca z platnej legislatívy alebo návodov na obsluhu tech. zariadení (napr. elektrické zariadenia, obsluha kotolne, vzduchotechnika atď.)

Požiadavky:

- SŠ mechatronik, elektrotechnické, strojárske

- Prax nutná aspoň 5 rokov

- Pozícia nie je vhodná pre absolventov, ani ľudí bez požadovanej praxe

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka v elektrotechnike pre riadenie činnosti prevádzky podľa § 22 pre činnosti vykonávané na tech. zariadeniach elektrických vrátane bleskozvodov do 1000 v trieda A, B v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z.

Ponúkame:

- stabilné zázemie

- nadnárodná, perspektívna spoločnosť

- fix+bonusová zložka

Nástup: ihneď

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1907519  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.