Line Leader (Líder výrobnej linky)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Námestovo
Termín nástupu
22.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce

Námestovo

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Line Leader (líder výrobnej linky). Ide o medzinárodnú spoločnosť, ktorej výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda, VW. Spoločnosť má závody v 32 krajinách sveta a zamestnáva okolo 29.000 ľudí.

Jedná sa o prácu na zmeny

- Zaistiť dodržiavania plánovaných parametrov pre určené výrobné linky

- Riadiť zručnosť a disciplínu pracovníkov na dosahovanie plánovaného výkonu

- Riadiť aktivity počas neplánovaných prestávok podľa inštrukcií podľa koordinátora výroby

- Monitorovať zásobu materiálov a plynulosť dodávok na linku

- Participácia na tréningu a vedení operátorov

- Participácia na hodnotení operátorov

- Evidencia dochádzky

- Kontrola dodržiavania pracovného času a individuálneho výkonu operátorov

- Riadenie nadčasovej práce

Požiadavky na kandidáta

- Silná vyzretá osobnosť

- Skúsenosti s vedením ľudí

PONÚKAME:

- Prácu na hlavný pracovný pomer

- Medzinárodná a stabilná spoločnosť

- Dlhodobá spolupráca

- Zaujímavé platové podmienky v závislosti od skúsenosti a šikovnosti kandidáta

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1906920  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.