Absolventi – programátori – ponuka pre Vás!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť s účasťou medzinárodnej skupiny hľadáme programátora – trainee, ktorý bude súčasťou trojčlenného IT tímu.

Hlavné zodpovednosti:

- Správa a údržba PC, inštalácia nových užívateľských kont

- Správa a údržba sietí a PC

- Znalosť HW

- Programovanie makier

- Správa a údržba webovských aplikácií, znalosť PHP programovania

- Skúsenosti s MySQL

Požiadavky:

- VŠ technického charakteru zamerané na IT technológie

- AJ – komunikatívne

- Znalosť OS Windows a Linux

- Znalosť programovania PHP a práce s MySQL

- Programovanie makier v Open Office, MS Office

Ponúkame:

- Perspektívne a stabilné zamestnanie

- Podpora zo strany nadriadeného

- Zaučenie sa do procesov spoločnosti

Nástup: ASAP

Informácie o výberovom procese:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1905824  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.