Procesný inžinier Kežmarok

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Kežmarok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám zaujímavú prácu v spoločnosti pôsobiacej v oblasti strojárstva a plastovej výroby na pozícií, kde sa môžete zúčastňovať na zmenách produktov a procesov.

Od Vás sa bude vyžadovať porozumieť výrobným procesom v rámci spoločnosti a jej základným nástrojom a následne poskytovať podporu a zlepšenia týchto procesov.

Pracovná náplň:

- poskytovať podporu pri zabezpečovaní výrobných procesov

- spoluzodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI oddelenia (zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov na odpad, znižovanie nákladov na materiál, zvyšovanie ukazovateľov internej kvality, znižovanie počtu reklamácií)

- sledovať informácie o produktoch, procesoch a účasť na aktivitách výskumu a vývoja

- vedenie údajov týkajúcich sa produktov a procesov

- aktualizácia / zlepšovanie procesov týkajúcich sa výroby

- vedenie školení s cieľom zvyšovania kvalifikácie operátorov

- spolupodieľanie sa na plánovaní a realizácii aktivít preventívnej údržby

- podpora procesného technika

Požiadavky:

- VŠ vzdelanie technického smeru – strojárske (výhodou lisovanie plastov)

- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií

- komunikatívna znalosť AJ

- ovládanie práce s PC (MS Office)

- schopnosť navrhovať technické riešenia

- technické a logické myslenie

- samostatnosť a zodpovedný prístup

Informácie o výberovom konaní:

Ak vyhovujete podmienkam, zašlite svoj profesný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected] a do predmetu správy napíšte názov pracovnej pozície.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta. Ďakujem za porozumenie.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1905363  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.