Senior procesný inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Považská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného inžiniera, ktorý bude zodpovedať za riadenie a vedenie projektov vo výrobe.

Jeho hlavné zodpovednosti budú za:

- Analýzy a optimalizácia výrobných procesov , navrhovanie procesných zlepšení

- Riešenie a identifikácia skutočných potenciálnych príležitostí a procesných postupov

- Tréning kolegov na nové produkty

- Vedenie projektov, uplatňovanie prvkov zmenového manažmentu

- Kontrola výrobného procesu (Control plans, process flow, PFMEA, work instruction)

Požiadavky ma kandidáta:

- VŠ technického charakteru ( elektrotechnické, strojárske)

- AJ dobrá komunikatívna úroveň

- Skúsenosti s Control plans, process flow, PFMEA, work instruction

- Skúsenosti s AUTO CAD, alebo obdobnými programami

- Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 5 roky

- Technické a analytické myslenie

- Extrovertný typ osobnosti so schopnosťou riešiť krízové situácie

Ponúkame:

- Miesto v nadnárodnej spoločnosti

- Možnosť byť pri rozbiehaní novej výroby

- Zaujímavé ohodnotenie

- AJ na dennej komunikácii, zahraničné európske prostredie

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku spolu s motivačným listom Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky klienta. Za porozumenie ďakujeme.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1893667  Dátum zverejnenia: 9.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.