Montážna pracovníčka - Prešov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva) v Prešove.
Práca je vhodná aj pre čerstvé absolventky stredných škôl bez praxe.

Najbližší nástup Ihneď
NÁPLŇ PRÁCE:
- výroba a montáž káblových zväzkov a konektorov do svetiel motorových vozidiel
- jednoduchá práca v príjemnom prostredí
- dvojzmenná prevádzka (ranné a poobedné 8 hod. zmeny)
- práca je vhodnejšia pre ženy

Platové podmienky:
cca 360 - 460€ brutto / mesačne + nástupný bonus

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie
- manuálna zručnosť (prax nie je nutná)
- bezproblémové spoje do Prešova a do miesta bydliska (ak nie ste z Prešova)
- dobrý zdravotný stav (práca v stoji)
- ochota a chuť pracovať

INÉ VÝHODY:
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- mesačné bonusy do 30 €
- príspevok na cestovné do 13,30€ / mesiac počas celého trvania pracovného pomeru
- nadštandardné príplatky za nadčas !
- nástupný bonus
- stravné lístky
- moderné výrobné a montážne linky
- možná práca v sede na niektorých pracoviskách
- možnosť privyrobiť si navyše za nadčas, alebo zmenu v sobotu, v nedeľu či v noci (hod. mzda + nadštandardný príplatok)
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
- sme najväčšia agentúra sveta
- na Slovensku sme už 12 rokov
- sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
- pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát alebo nám zašlite životopis e-mailom na [email protected], do predmetu správy uveďte OPERATORKA PRESOV
Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.
Nástup do práce IHNEĎ!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1882374  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.