Senior Procesný inžinier

Miesto práce
Poprad
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame Vám zaujímavú prácu v spoločnosti pôsobiacej v oblasti strojárstva a plastovej výroby na pozícií, kde sa môžete zúčastňovať na zmenách produktov a procesov.
Od Vás sa bude vyžadovať porozumieť výrobným procesom v rámci spoločnosti a jej základným nástrojom a následne poskytovať podporu a zlepšenia týchto procesov.

Pracovná náplň:
- zodpovednosť za výrobné procesy (tvorba, analýza, zlepšovanie výrobných procesov)
- zodpovednosť za udržanie a zlepšovanie kvality výrobných procesov
- zodpovednosť za komplexné riadenie procesných projektov
- zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
- zodpovednosť za vedenie procesnej dokumentácie
- podpora a spolupráca s procesnými technikmi
- aplikácia a šírenie nástrojov LEAN
- vedenie školení s cieľom zvyšovanie kvalifikácie operátorov
- sledovanie informácií o produktoch, procesoch a účasť na aktivitách výskumu a
- vývoja

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru – strojárske, elektrotechnické
- min. 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií z výrobnej spoločnosti
- komunikatívna znalosť AJ
- ovládanie práce s PC (MS Office)
- schopnosť navrhovať technické riešenia
- skúsenosti s mechanickými /elektrickými zariadeniami
- znalosť nástrojov štíhlej výroby a štatistických metód riadenia (SPC)
- technické a logické myslenie
- samostatnosť a zodpovedný prístup
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 1874417   Dátum zverejnenia: 4.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.