Dlhodobá brigáda - kontrola kvality výrobkov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Adecco Slovakia, s.r.o. hľadá na dlhodobú brigádu zodpovedných zamestnancov na pracovnú pozíciu KONTROLÓR KVALITY.

Náplň práce:

- mechanické triedenie a mechanická úprava (lepenie, lakovanie alebo brúsenie) súčiastok a ich častí na základe inštrukcií práce,

- triedenie skontrolovaných výrobkov,

- balenie skontrolovaných dobrých výrobkov podľa baliaceho predpisu,

- jednoduchá manuálna oprava chybných výrobkov,

- úprava komponentov,

- práca vo výrobe.

Požiadavky na kandidáta:

- manuálna zručnosť, šikovnosť a dobrá jemná motorika,

- výborný zrak,

- dobrý zdravotný stav - práca v stoji,

- časová flexibilita,

- zmysel pre kvalitu a dodržiavanie pracovných postupov,

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať,

- skúsenosti s kontrolou kvality výrobkov výhodou,

- nutnosť spĺňať normy po dobe zaučenia.

Podmienky:

- základná hodinová mzda: 2,70 EUR brutto / hodina, príplatok za nočnú zmenu: 0,4046 EUR brutto / hodina,

- trojzmenná prevádzka (8 - hodinové zmeny),

- práca vhodná pre mužov aj ženy,

- práca na dohodu o vykonaní práce,

- miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom.

Nutnosťou je časová flexibilita brigádnika, keďže práca nemusí byť vykonávaná každý deň.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1861614  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.