King Analyser

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
5.9.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť pracovať v nadnárodnej automobilovej spoločnosti na pozícii King Analyser

Pracovná náplň:

- diagnostikovanie a analýza vzniknutých elektronických funkčných porúch

- zodpovednosť za analýzu kusov, ktoré neprejdú finálnou kontrolou

- zodpovednosť za merania komponentov / nedokončených výrobkov

- vykonávanie meraní pomocou prístrojov a zariadení

- vykonávanie reportov v súlade s analýzami a meraniami

- zodpovednosť za aktualizáciu a zlepšovanie postupov, návodov a štandardov

- príprava reportov

Požiadavky:

- Elektrotechnické vzdelanie

- Skúsenosti s elektronickými prístrojmi

- Znalosť plošných spojov

- Znalosť metrológie a kalibrácie

- Automobilový priemysel, skúsenosti z oblasti mechaniky

- AJ na komunikačnej úrovni

- Práca na zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1858690  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.