Predajca - promotér Žilina

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných, sympatických predajcov v teréne do Žiliny, Čadce, Považskej Bystrice a Martina.

Náplň práce:

- ponuka tovaru z katalógu spoločnosti pri návšteve základných a stredných škôl.

Mzda:

- 30 EUR netto / denne (8 hodín),

- stravný lístok v hodnote 3 EUR.

Požiadavky na vhodných kandidátov:

- príjemné vystupovanie, pozitívny postoj pri osobnom kontakte s potenciálnym zákazníkom,

- prax v obchode výhodou,

- vlastné auto - preplácané pohonné hmoty.

Predpokladaný nástup: asap

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta a títo budú pozvaní na osobný pohovor najneskôr do 14 dní odo dňa zaslania ich žiadosti.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1842698  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.