Facility manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu širokú škálu facility služieb - obsadzujeme pozíciu Operetívneho manažéra služby Landscaping.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za odborný výkon operatívy v pridelenej službe
- Rozvojové aktivity v rámci poskytovanej služby (kontaktovanie nových klientov, ponúkanie doplnkových služieb) – business development
- Zabezpečenie finančných reportingov a spracovania finančných plánov
- Zodpovednosť za odborné riadenie zamestnancov a ich rozvoj
- Dodržiavanie korporátnych a lokálnych pravidiel

Požiadavky na pozíciu:
- Skúsenosť na podobnej pozícii aspoň 5 rokov
- Skúsenosť so správou budov, údržbou vonkajších plôch, strážna služba
- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru (ideálne odbor Krajinné inžinierstvo)
- Skúsenosť na obchodnej pozícii (práca v teréne)
- Skúsenosť s riadením tímu aspoň 15 zamestnancov
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Obchodný prístup, podnikavý duch

Ponúkame Vám:
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- konštantné možnosti rozvoja a školení
- príjemné pracovné prostredie

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Jazyky: angličtina Konverzácia: výborná

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1841120  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.