Kontrolór kvality Humenné

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Humenné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám vynikajúcu príležitosť pracovať na hlavný pracovný pomer pre zahraničnú spoločnosť s možnosťou kariérneho rastu.
Našim klientom je úspešná strojárska firma, ktorá ponúka stabilitu a aktívnu prácu s veľkou mierou zodpovednosti.

Hľadáme šikovného a pracovitého KONTROLÓRA KVALITY s nástupom ihneď!!!

Náplň práce:

- denná kontrola kvality výrobkov podľa výkresovej dokumentácie / medzioperačná a výstupná kontrola, kontrola zvarov/

- zodpovednosť za včasnú kontrolu hotových výrobkov počas procesu výroby s cieľom zníženia nepodarkov

- vykonávanie meraní a záznamov kvality

- vypracovávanie dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca:

- SŠ/VŠ vzdelanie technického – strojárskeho smeru

- prax na obdobnej pozícii min.2 roky

- znalosť ISO 9001 podmienkou

- skúsenosti s kontrolou zvarencou a vedomosti o technológii zvárania /pre kontrolóra zvarov podmienkou/

- znalosť anglického jazyka /pre kontrolóra hotových výrobkov podmienkou/

- skúsenosti s používaním meradiel a meracích prístrojov

- schopnosť čítať technické výkresy, orientácia vo výkresovej dokumentácii

- technické a analytické myslenie

- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1834577  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.