Stabilná brigáda v Strečne s nástupom ihneď (Manipulant/ka)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Strečno, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
2.6 Euro/hodinovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná brigáda v Strečne s nástupom ihneď

Náplň práce:

- triedenie balíkov

- vykladanie a nakladanie balíkov

Požadujeme:

- zodpovedný prístup
- fyzickú zdatnosť
- flexibilita a seriózny prístup k práci
- muži vo veku od 18r. - 30 r.

- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať celý mesiac

Ponúkame:

- každodenná dlhodobá brigáda od 4:00 do 8:00 a 15:00 do 21:00
- práca vhodná len pre mužov zo Strečna
- pravidelný príjem

Dopravu a stravu nezabezpečujeme!

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta a títo budú pozvaní na osobný pohovor najneskôr do 14 dní odo dňa zaslania ich žiadosti.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1819393  Dátum zverejnenia: 31.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.6 Euro/hodinovo