Operátor obsluhy strojov v strojárskej výrobe

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice - Šaca, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitých, zodpovedných a manuálne zručných zamestnancov na prácu vo výrobe.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha strojov vo výrobe
- príprava materiálu
- pomocné práce vo výrobe
- práca v 12hodinových zmenách (kolotoč - denná, nočná, voľno, voľno)

Platové podmienky:
základná mzda 440 € brutto + rôzne príplatky a bonusy

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie technického smeru (strojárske, hutnícke a pod.)
- manuálna zručnosť (prax nie je nutná)
- dobrý zdravotný stav
- ochota a chuť pracovať
- zodpovedný prístup k práci

INÉ INFO:
- rýchly kariérny rast
- stravné lístky v hodnote 4€
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
- sme najväčšia agentúra sveta
- na Slovensku sme už 12 rokov
- sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
- pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát. Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.
Nástup do práce IHNEĎ!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1811046  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.