Montážny/a robotník/čka Veľký Meder

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Veľký Meder, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce

Veľký Meder

- dodržiavať pracovný postup uvedený na zákazke

- viesť evidenciu výroby podľa požiadaviek nadriadených

- sústavné kontrolovanie kvality výrobkov, dokončovacích prác, prác spojených s triedením nekvalitných výrobkov.

- zodpovedá za kvalitu a kvantitu zmontovaných výrobkov,

- dbá na dodržanie predpisov bezpečnosti pri práci

- zodpovedá za zaobchádzanie zverenými strojmi a zariadeniami

- dbá o udržiavanie čistoty a hygieny pracoviska a ostatných spoločných priestorov

- vykonáva plnenie príkazov svojho nadriadeného.

Ponúkaný plat (brutto)

od 2.2 EUR/hodina

Termín nástupu

ASAP

trvanie brigády do 31.08.2014

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou plastových obalov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Znalosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zrak, zručnosť, schopnosť a možnosť pracovať v 12 hodinových a nočných zmenách (denná zmena: 6,00 do 18,00 a nočná: 18,00 do 6,00, 2 dni voľna)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1809154  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.