IT podpora - absolventi juniori !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš všeobecný prehľad o základnom fungovaní UNIX, WINDOWS platforiem?

Zaujíma Ťa problematika zálohovania a obnovy dát ?

Je Ti známa oblasť sietí?

Komunikuješ po anglicky?

Pošli k nám svoje CV [email protected] . V spolupráci s našim medzinárodným klientom pôsobiacim v oblasti IT, hľadáme nových juniorných kolegov do BACKUP & STORAGE tímu, ktorí by sa podieľali na nasledovných úlohách:

- investigácia a následná kvalifikácia problémov súvisiach so zálohovaním a obnovou dát na platformách UNIX a WINDOWS

- riešenie vzniknutých problémov v rámci stanovených kompetencií prvej línie a dodržiavanie stanovených procesov

- tímová spolupráca pri hľadaní riešení na vzniknuté problémy

Aby nám práca spoločne išla ako po masle, očakávame, že náš nový člen tímu rád popracuje na tom, aby naplnil nasledovné kritériá:

- základná skúsenosť v administrácii UNIX/LINUX a Windows systémov
- problematika RAID -ov

-sieťové technológie - TCP/IP/ UDP protokoly, DNS, DHCP,

- orientácia v zálohovacích médiách

- tímový hráč

ZAUJALI SME ŤA PRACOVNOU PRÍLEŽITOSŤOU ? KONTAKTUJ NÁS ZASLANÍM SVOJHO ŽIVOTOPISU!

Obratom budeme kontaktovať kandidátov, ktorí sa najviac priblížia horeuvedným kritériám.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Jazyky: angličtina Konverzácia: dobrá
Znalosti IT: Windows NT (základná), UNIX (základná), LINUX (základná)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1800461  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.