Príležitosť pre absolventov - strojárov! (ČR)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatenie po ukončení Vášho vysokošľkolského štúdia? Láka Vás automobilový priemysel? Chceli by ste pracovať pre lídra na trhu? Máme pre Vás výnimočnú príležitosť pracovať v oblasti vývoja najnovších technológií pre prestížnu medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle v Českej Republike!

Čo bude náplňou Vašej práce?
Uplatnenie môžete nájsť v manažmente kvality, vývoji, technológii, príprave a organizácii výroby, automatizácie a optimalizácie, nákupe, logistike a pod. na rôznych pozíciách. V prípade, že Vás zaujme konkrétny odbor, zvolíte si ho podľa vlastného výberu a v ňom zahájite svoju kariéru. Budete aktívne zapojení do každodennej pracovnej rutiny a projektov a zároveň získate prospech z profesionálneho poradenstva.

Ponúkame Vám:
- systém odborného zaškolenia
- práca v medzinárodnom tíme, spolupráca na projektoch v oblasti vývoja
- možnosť ďalšieho vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie a to aj v rámci zahraničných divízií spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie, bonusový systém, 13. plat
- podpora pri presťahovaní - vysoký príspevok na ubytovanie (vyplácaný mesačne)
- atraktívny balík benefitov - 5 dní platenej dovolenky navyše, príspevok na stravovanie a oveľa viac...

Kandidát musí spľňať:
- VŠ vzdelanie technického zamerania (strojárske/elektrotechnické)
- nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni (znalosť druhého jazyka je vítaná) --> denná komunikácia v cudzom jazyku!
- absolvovanie študijného programu v zahraničí je veľkou výhodou (nie však podmienkou)
- ochota relokovať sa do ČR ---> miesto výkovu práce je v Českej Republike!

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1793269  Dátum zverejnenia: 7.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.