Zámočník / Zvárač TIG / CO2

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu na hlavný pracovný pomer na pozícií Zámočník / Zvárač TIG, CO2 pre zahraničnú strojársku spoločnosť:

NÁPLŇ PRÁCE:

- zváranie nerezových plechov hrúbky do 3mm (nie tlakové nádoby)

- zváranie voľne položených plechov na pracovnom stole

- zváranie drôtov 1,2 až 1,6 mm

- práca v jednozmennej / dvojzmennej prevádzke – podľa výrobných požiadaviek

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:

- vyučený v strojárskom odbore

- znalosť technickej dokumentácie výhodou

- prax so zváraním TIG/CO2

- platný zváračský preukaz

- maďarský jazyk výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa nové veci
- dobrý zdravotný stav

NÁSTUP:

ihneď/dohodou

Informácie o výberovom konaní:

Spĺňate uvedené požiadavky a zaujala Vás naša pozícia? Zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1785610  Dátum zverejnenia: 30.6.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.