Asistent oddelenia nákupu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta oddelenia nákupu pre nášho klienta, ktorý pôsobí vo výrobnej sfére. Dávame príležitosť tým, ktorí dokážu napĺňať svoje ciele a ambície, hľadáme človeka, ktorý je samostatný, priebojný, dokáže sa zorganizovať, nečaká kým mu niekto zadelí úlohy, ale vie si zodpovedne manažovať svoj pracovný čas. Úlohou novej posily bude komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, vedenie obchodnej agendy, riadenie logistických prepravných procesov.

Ideálny kandidát nemusí mať dlhoročné skúsenosti, radi nového zamestnanca zaškolíme, ale musí mať predpoklad samostatne fungujúceho a logicky mysliaceho človeka. Vzhľadom na to, že ide o pozíciu pre spoločnosť, ktorej matka sídli v zahraničí, musí bez problémov komunikovať v angličtine. Nejde o asistenčnú prácu ako takú, ide skôr o juniorskú pozíciu nákupcu. Preto si táto pozícia vyžaduje technické zázemie.

Požiadavky na kandidátov:

- VŠ, SŠ strojárskeho zamerania, prípadne iného technického zamerania
- skúsenosti s nákupom vo výrobnej spoločnosti sú výhodou
- komunikatívny, zdieľať informácie so svojimi kolegami
- zmysel pre zodpovednosť
- vedieť samostatne riešiť problémy, analyticky myslieť
- byť odolný voči stresu

Ponúkame:
- kvalitné zaškolenie do interných procesov
- byť súčasťou kvalitného tímu a neustále napredovať
- motivačné zázemie

PC zručnosti:
- MS Office – pokročilá úroveň

Jazykové zručnosti:

Anglický jazyk- mierne pokrocily na komunikatívnej úrovni

Nástup - ihneď alebo dohodou

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dlhodobo pôsobiaca spoločnosť na slovenskom trhu, s tradíciou a dobrým zázemím. Spoločnosť okrem výroby regálových systémov, poskytuje pre svojich zákazníkov poradenstvo a servis, aby uspokojili čo najlepšie požiadavky svojich klientov.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1721332  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.