Technical service support

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Dolný Kubín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technický inžinier (podpora pre servisné oddelenie)

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť s nadnárodnou účasťou, ktorá má výborne zavedené výrobné procesy, z dôvodu rozšírenia servisného oddelenia, hľadáme skúseného technického inžiniera.

Jeho úlohou bude:

Riešiť všetky záležitosti spojené so servisnými požiadavkami spoločnosti

(opravy, náhradné diely, technická podpora pre klientov)

Školenia v autorizovanom servisnom centre spoločnosti (ASC)

Spolupráca na servisných úlohách v pobočke spoločnosti v Nemecku
Spolupráca s projektovým tímom a inými divíziami na projektoch spoločnosti
Analýza servisných reportov ASC
30 % pracovného času cestovanie (Európa 15%, 15% Nemecko)

Požiadavky na kandidáta:

VŠ technického charakteru +1 rok na pozícii servisného inžiniera (strojárske, elektrotechnické)

SŠ +3 roky praxe na obdobnej pozícii (strojárske/elektrotechnické)

AJ– na komunikatívnej úrovni, NJ - výhodou

Schopnosť školiť a prezentovať v angličtine
MS Office – dobrá používateľská úroveň

Hľadáme človeka, ktorý je manuálne zručný, prozákaznícky typ, je kreatívny, má organizačné schopnosti. Tento človek musí vedieť predvídať možné situácie, vedieť riešiť problémy, musí mať technické a analytické myslenie, schopnosť sa učiť a napredovať.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom. Skôr než zareagujete na túto ponuku, zhodnoťte kriticky svoje skúsenosti a možnosti uplatnenia. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta. Výberové konania sa uskutočnia v 3 kolách (1x Adecco, 2x klient)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Klient je popredný výrobca spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky a aplikačné náradie koncovým výrobcom ako aj výrobcom káblových zväzkov a dosiek plošných spojov po celom svete. Okruh zákazníkov sa neustále rozrastá a v súčasnosti doň patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky a automotive.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1716913  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.