Responsible for e-commerce

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vo svete i u nás na Slovensku hľadá človeka, ktorý bude súčasťou marketingového oddelenia a podporou obchodného oddelenia pre slovenský trh. Ide o človeka, ktorý bude zodpovedať za elektronický obchod spoločnosti . Hľadáme buď skúseného profesionála, ktorý svojimi poznatkami bude prínosom pre spoločnosť, alebo človeka, ktorý je zapálený a vie sa orientovať v problematike a zároveň má chuť sa vzdelávať vo svojom obore.

Hľadáme šikovného, hravého a tvorivého nadšenca, ktorý má predpoklady alebo sa vie orientovať v internetovom marketingu, SEO stratégiách a ktorý svojimi poznatkami podporí obchodné oddelenie pre rozvoj celého elektronického obchodu na Slovensku.

Požiadavky:

- VŠ, SŠ so zameraním na marketing, IKT.

- Google Analytics, Google Adwords – dobré základy.

- Skúsenosti so SEM kampaňami, SEO stratégiami, PPC.

- Skúsenosti s internetovým marketingom – výhodou.

- Angličtina – komunikatívna úroveň, španielčina alebo ruština – výhodou.

- Pokročilá používateľská znalosť internetu, skúsenosti s fungovaním e-shopu, schopnosť tvoriť a upravovať internetovú stránku na adminovskej úrovni (nie programovanie).

- Komunikatívnosť, zodpovednosť, byť súčasťou obchodného tímu.

Ponúkame:

- Príjemné zahraničné prostredie.

- Komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze.

- Profesijné a odborné možnosti rastu.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie.

- Motivujúca a prosperujúca spoločnosť.

- Dlhodobá stabilita na slovenskom trhu.

Miesto výkonu práce: Bytča

Nástup: ASAP

Ak si myslíš, že si to práve ty, koho hľadáme, daj nám o sebe vedieť a pošli nám svoje CV a motivačný list v angličtine na [email protected]. Tešíme sa na spoluprácu!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1694496  Dátum zverejnenia: 19.3.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.