Operátor výroby - výroba autosedačiek - Lozorno - doprava a ubytovanie zabezpečené

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
631 Eur brutto / mesiac + príplatky + výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle v priemyselnom parku v Lozorne
- práca na hlavný pracovný pomer
- výroba - skladanie autosedačiek
- 4 zmenná prevádzka
- práca je vhodná najmä pre mužov - ide o fyzicky náročnú prácu v stoji

- nadštandartné príplatky za:

prácu počas poobednej zmeny
prácu počas nočnej zmeny
prácu počas víkendu
za prácu počas štátnych sviatkov

- stravné lístky vo výške 3,-EUR

- možnosť stravovania priamo v priestoroch spoločnosti, výber z 5 druhov teplých jedál

- doprava zabezpečená - ZDARMA:

Bratislava, Stupava, Borský Mikuláš, Šaštín Stráže, Čáry, Kúty, Sekule, Moravský sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Malacky

- ubytovanie v Malackách s príspevkom

- možnosť parkovať priamo v areáli pre tých, ktrorí uprednostňujú cestu vlastným autom

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, zameraná na oblasť automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- hľadáme manuálne zručných zamestnancov, ktorí sa neboja náročnej práce na výrobnej linke, ochotných a schopných pracovať v nepretržitej prevádzke
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú veľkou výhodou, nie však podmienkou
- dobrý zdravotný stav je vzhľadom na charakte práce nutnosťou (každý nový zamestnanec musí pred nástupom do práce absolvovať zdravotnú prehliadku)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1674717  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 631 Eur brutto / mesiac + príplatky + výkonnostný bonus