Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Retušér laku (Ref. č.: MTB 23315)

Miesto práce
Trnava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracovná náplň:
- vizuálna kontrola automobilu - hľadanie závad a chýb karosérie
- odstránenie závad (obrusovanie, nastriekanie)
- odstraňovanie malých chýb
- zabezpečenie dokonalého prechodu farieb
- práca so striekacou pištoľou

Pozícia vyžaduje:
- problematiky znalého pracovníka
- nie je priestor na zaškolenie, potrebujeme hotového a pripraveného človeka
- časovú flexibilitu, ide o prácu na hlavný pracovný pomer na dobu určitú, cca 1/2 roka
- práca na 2 zmeny, od mája 2012 ide o prácu na 3 zmeny
- pri rannej zmene sa pracuje aj v sobotu
- nástup možný v marci - v apríli 2012
- hrubá mesačná mzda 900,-Eur + bonusy
- možnosť ubytovania

plný úväzok
Požiadavky na zamestnanca
Poslať spoločnosti životopis
Informácie o výberovom procese
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

ID: 1270549   Dátum zverejnenia: 6.6.2012
Lokalita: Trnava

Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.