Technické riadenie produktov

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Vyhodnocovanie technických zmien v schvaľovacom procese
• Riadenie nasadzovania technických zmien
• Riadenie odchýlkového konania
• Správa technického kusovníka
• Riadenie nábehov nových produktov
• Riadenie správnej montáže cez montážne a agregátové sorty
• Tvorba a riadenie produkčných dát pre zváranie a lakovanie karosérií
• Správa dát v montážnych návodoch
• Zabezpečenie výpočtu kusovníkov pre predsérové vozidlá
• Stavba kusovníkových vozidiel
• Riadenie a kontrola dát pre štítky
• Riadenie a zabezpečenie do spotreby dielov
• Vyhotovenie a spracovanie technických kusovníkov
• Operatívne riadenie zmien v systémoch
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podla dosiahnutých skúsenosti
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- práca pre jedného z najvӓčších zamestnávateľov
- jazykový príplatok a odmeny
- perspektíva karierného rastu
- poistenie za 1 EUR
- príspevok na zmluvnu dopravu a ubytovanie v rámci naších ubytovní
Informácie o výberovom konaní
• VŠ vzdelanie technického zamerania
• Pracovná pozícia vhodná aj pre absolventov VŠ
• Plynulá znalosť nemeckého jazyka, znalosť anglického jazyka výhodou
• Pokročilá znalosť MS Office
• Komunikatívnosť, kreativita, flexibilita, zodpovedný prístup , tímová spolupráca, ochota učiť sa, príjemné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická vysoká škola/ MTF/
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
-proaktivita
-snaživosť
-flexibilita
-ochota učiť sa
-komunikatívnosť
-precíznosť
-presnosť
-kombinačné schopnosti
-znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
-schopnosť dobrej selekcie priorít
-teamový hráč
- asertivita
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 1126123   Dátum zverejnenia: 26.10.2016