Merací technik

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha 3D súradnicového meracieho stroja a meracieho softvéru
- zástavba dielov na Meisterbock/Cubing
- vyhodnocovanie meracích výsledkov
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- práca pre jedného z najväčších slovenských zamestnávateľov
- stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
- práca na dvojzmennej prevádzke
- možnosť rastu
- odborné preškolenia
- atraktívne finančné ohodnotenie
- motivačné odmeny na základe pracovných výsledkov
- séria príplatkov
- príspevky na ubytovanie (na ubytovne zazmluvnené Adeccom)
- možnosť dopravy
- možnosť špeciálnych Adecco benefitov pre najlepších pracovníkov
Informácie o výberovom konaní
Poprosím zasielať životopisy na adresu.
stefania.resetarova@adecco.com

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači ktorí spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
-stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- prax v odbore výhodou
- znalosť práce s PC v MS Office
- flexibilita,komuníkatívnosť,správný prístup k práci, chuť učiť sa
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s.r.o.

843 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Štefánia Rešetárová
Tel.: 0902919060
E-mail: poslať životopis

ID: 1100456   Dátum zverejnenia: 20.9.2016