Operátorka výrobnej linky

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21. týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
1,81 Eur/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba káblových zväzkov a konektorov do svetiel motorových vozidiel

- príjemné pracovné prostredie - nehlučné, neprašné, vykurované, klimatizované
- práca na 2 zmeny + treba počítať aj s nočnými zmenami pri náraste objednávok
- možnosť privyrobiť si navyše za nadčas, alebo zmenu v sobotu, v nedeľu (hod. mzda + príplatok)
- práca možná aj v sede
- stravné lístky v hodnote 2,70 € aj počas dohody o vykonaní práce
- najprv práca na dohodu a po odpracovaní 350 h - navrhnutá pracovná zmluva (aj s mesačnými príspevkami na cestovné)

Zašlite prosím kontaktné údaje, prípadne svoj životopis na adresu: [email protected] - DO PREDMETU E-MAILU NAPÍŠTE - OPERATORKA PRESOV !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá vyrába a dodáva káblové zväzky a konektory pre široké spektrum automobiliek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Táto práca je vhodnejšia pre ženy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 855938  Dátum zverejnenia: 19.5.2010  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,81 Eur/hodinu