PHP developer

Adbee digital s. r. o.

Miesto práce
Západný rad 31, 811 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
K obojstrannej spokojnosti sa určite dopracujeme. Na tejto pozícii si vieme predstaviť niekoho skúsenejšieho, ale aj niekoho bez väčších pracovných skúseností, avšak s veľkou chuťou učiť sa a posúvať sa ďalej (nadšenie musí byť).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše motto je CHALLENGE. CHANGE. DELIVER.

Ak chceš niečo rozvíjať, ísť dopredu a zlepšovať sa, si na správnom mieste. V Adbee nájdeš podporu ľudí, ktorí pracujú na tom, aby sa mali lepšie a prostredie pre špičkovú prácu, ktorá prináša lepšie riešenia ako majú ostatní. Každým projektom posúvame hranice svojich možností stále ďalej.

Práve teraz hľadáme PHP Developerov, ktorí sa budú podieľať na rozvoji našich vlastných softvérových produktov a technologických vychytávok. Možno si to práve ty.

Na čom pracujeme

Okrem práce na projektoch pre klientov pracujeme na rozvoji našich vlastných produktov:
- CMS pre korporátne webstránky a veľké portály.
- Enterprise ecommerce riešenie s podporou medzinárodného predaja.
- POS pokladničný systém.
- Interné systémy a systémy na podporu výroby.
- Cloud pbx riešenie - CloudTalk.sk.
- Rezervačné systémy (napr. aj pre letenky).

Keď sú už všetky úlohy "vyduchcené"?

- Grilujeme.
- Chillujeme pri drinku (keď už nerobíme).
- Sauna, beh v Horskom parku, prípadne garáž plná bicyklov a crossfit na záhrade.
- Posila do futbalového tímu sa vždy zíde.
- LAN Party (PS4).

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám toto:

- Na čom si pracoval a kam si to posunul. Web, appku alebo iný projekt. Výsledok nemusí byť ohurujúci. Pokojne spomeň veci, ktoré si nedokončil alebo ich okrem teba (ešte) nikto neuzrel. Nás zaujíma, prečo si sa do projektu pustil, čo si sa pri tom naučil a čo ťa na tom bavilo.
- Napíš nám, ktoré jazyky a technológie si používal a ako.
- Napíš nám aj o takých skills, ktoré nevyžadujeme, ale myslíš si, že ťa odlíšia od ostatných (môžu byť aj “netechnické”).

Dokedy budeme čakať na tvoju odpoveď?

Ak nás tvoj email zaujme, pozveme ťa na pohovor.
Pohovor bude trvať cca. pol hodinu.

Komu to pošli?
Napíš na [email protected] (v emaile mi pokojne tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať).

Pekný deň!
Martin z Adbee

P.S.: Ak tento inzerát nie je pre teba, ale poznáš vhodného kandidáta/kandidátku daj jej prosím o tejto ponuke vedieť. Ak ho prijmeme čaká ťa odmena 400 eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Toto je minimum, ktoré vyžadujeme na túto pozíciu:

- Vieš programovať v PHP. Na pohovore sa ťa budeme pýtať na to, čo si už robil a ako si to vyriešil.
- Rád programuješ, zvykneš programovať aj vo voľnom čase.
- Rád sa učíš nové veci a to, čo nevieš považuješ za novú výzvu.
- Vieš plynule čítať po anglicky, t.j. vieš si naštudovať dokumentáciu.

Ak niečo z toho vieš/spĺňaš, je to plus. Ak nie, kľudne sa toto môžeš naučiť “za pochodu” u nás.

- Vieš nám ukázať svoje vlastné projekty.
- Máš prax minimálne 1 rok.

Aké znalosti u nás môžeš uplatniť alebo čo sa u nás môžeš naučiť

- Najviac robíme v CakePhp, ale nepohrdneme ani inými nástrojmi. Naprogramovali sme v nich väčšinu webových riešení, ako letenkové rezervačné portály, interné systémy pre podporu výroby, vlastné CMS riešenie pre korporátne webstránky a eshopové riešenie s podporou medzinárodného predaja. Nie je toho málo.
- Mobilné appky vyvíjame ako hybridné v HTML5, CSS3 a AngularJS s native wrapperom Phonegap alebo natívne pre iOS aj Android.
- Dáta ukladáme do MariaDB (lepšie a výkonnejšie MySQL), príp. sa radi pohráme s MongoDB alebo inými high performance databázami.
- Veľmi radi optimalizujeme weby, aby boli čo najrýchlejšie. Pri optimalizácii využívame nástroje ako Memcached a CDN siete.
- Pre väčšie celosvetové weby budujeme architektúru serverov na Amazone Cloud s využitím služieb ako EC2, S3, Route53, Dynamic Load Balancers.
- Poslednú dobu sme si pri zvyšovaní bezpečnosti a dostupnosti našich webov na celom svete obľúbili nástroj CloudFlare.
- Nebojíme sa synchronizácie cez webové služby - poradíme si aj s menej kompatibilným softvérom.
- Zvládneme akékoľvek API, prijímame bankové, kartové a sms platby.
- Veľmi radi sa poslednú dobu zlepšujeme v bezpečnosti webových aplikácií a ak ešte nevieš, čo to je OWASP Top 10, u nás v tom veľmi rýchlo získaš dokonalý prehľad.
- Ak chceš do budúcna rozmýšlať o inom jazyku ako Php, budujeme nový tím, ktorý bude všetky tieto skvelé veci robiť v jazyku Scala.
- Ak narazíme na nástroj, ktorým si vieme zjednodušiť prácu, vyskúšame ho!

Adbee prináša nové pohľady a riešenia v prepojení vývoja softvéru a hardvéru, internetovej bezpečnosti, marketingu, customer experience a telekomunikácií. V našich službách využívame spojenie marketingovej expertízy, princípov user experience a behaviorálnej ekonómie s agilným softvérovým vývojom. Našou špecializáciou sú webové aplikácie, produktový dizajn, softvérové a hardvérové technologické riešenia, aplikácie pre mobilné zariadenia a smart TV, UX dizajn & Art direction a marketingové konzultačné služby

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1409028  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: K obojstrannej spokojnosti sa určite dopracujeme. Na tejto pozícii si vieme predstaviť niekoho skúsenejšieho, ale aj niekoho bez väčších pracovných skúseností, avšak s veľkou chuťou učiť sa a posúvať sa ďalej (nadšenie musí byť).