Intercompany Clearing Analyst

AdBackoffice s.r.o.

Miesto práce
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavnou úlohou tejto globálnej úlohy je zabezpečiť, aby mohol byť štandardný Inter Company reporting pouzivany business kontrolórmi na globálnej úrovni. - -- Business kontrolóri by mali ziskat v skratenej a transparentnej podobe kvalitny prehlad o stave pohladavok a zavazkov medzi jednotlivymi spolocnostami v skupine
- Neustály vývoj a zlepovanie reportingu IC pozicii, navrh a implementacia rieseni s cielom znizit stav otvorenych /nevyriesenych IC pohladavok / zavazkov, kontrola spravnosti pouzivanie Trading Partnerov v SAP
- Zlepovanie automatizácie medzinárodných tandardných reportov v oblasti IC
- Denná aktualizácia /rekonciliacia IC pozicii , denna komunikacia s business partnermi v ramci celej spolocnosti, kooperacia uctovnym oddelenim, OPS oddelenim s cielom redukcie otvorenych IC pozicii
- Pravidelna kontrola sposobu zauctovania IC pozicii v uctovnych knihach jednotlivych spolocnosti v ramci skupiny
- zlepsovanie prepojení so systémami SAP, systémom spracovania objednávok, prip. dalsich systemov
- dohliadanie na dodrziavanie postupov uctovania a reportovania IC pozicii v zmysle platnej IC smernice
- zostavovanie a kontrola vybranych reportov na žiadosť vedúcich pracovníkov (Head of Group BI, Head of Group Controlling, Business Data Analysts)
- vývoj nových štandardných reportov podľa funkčných popisov
manažovanie zmien už existujúcich reportov

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky nad rámec Zákonníka práce
• denne čerstvé ovocie, cafetéria
• Multi-Sport karty

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• hľadáme nového zamestnanca prioritne na poziciu analytika zodpovedneho za IC alokaciu, kontrolu uctovania IC nakladov / vynosov, pohladavok, a zavazkov
• ovládanie počítačových softvérov na užívateľskej úrovni (balík MS Office)
• ideálne znalosť SAP
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
• ochotu učiť sa, klientsky orientovaný prístup, odolnosť voči stresu
• komunikácia na profesionálnej úrovni, presný a štruktúrovaný spôsob práce

Sme mladý, dynamický, rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajinách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
• spracovanie objednávok
• vedenie účtovníctva
• IT podpora v mediálnej oblasti
• manažment služobných ciest
• manažment zmlúv
• dátové analýzy
• personálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2877134  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou