Finančný manažér (NJ + AJ)

Miesto práce:
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Ponúkaný plat:
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie účtovných procesov ako predkontácia, zaúčtovanie, analýza, platba a kontrola pre podniky z rôznych krajín
• zabezpečenie údajov pre účely zostavenia riadnych mesačných a ročných uzávierok pre rôzne krajiny a ročnej účtovnej závierky pre prevádzku na Slovensku
• úzka spolupráca s audítormi a konzultantami na mieste ako i ku oddeleniu Finance & Controlling v centrále
• vykonávanie všetkých disciplinárnych úloh s prihliadnutím na firemné pravidlá a zásady slovenského pracovného práva
• starostlivosť a ďalší rozvoj KPI pre účel vizualizácie výkonov tímu
• zaistenie reportingu voči ústrediu / vedeniu spoločnosti
• vedenie a koučovanie zamestnancov

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky nad rámec Zákonníka práce
• denne čerstvé ovocie, cafetéria
• Multi-Sport karty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Požadovaná prax

5

• podmienkou je AKTÍVNE ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom, angličtina na pokročilej úrovni
• minimálne 5 rokov pracovných skúseností na podobnej zodpovednej funkcii v oblasti financií (so zameraním na účtovníctvo) vrátane zostavovania mesačných a ročných účtovných závierok pre rôzne európske krajiny v medzinárodnom prostredí
• veľmi dobré užívateľské znalosti SAP ako aj MS Office, predovšetkým Excel
• praktické znalosti IFRS
• flexibilný typ s organizovaným spôsobom práce

Sme mladý dynamický rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajnách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
  • spracovanie zákaziek
  • vedenie účtovníctva
  • IT podpora v mediálnej oblasti
  • manažment služobných ciest
  • manažment zmlúv
  • dátové analýzy
  • personálne služby

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.
ID: 2833697   Dátum zverejnenia: 30.11.2016